KONST / Litografier / Färglitografi 15286141
nr 1528 6141
Jeanette Karsten
(f. 1967), Sverige
Fjällgatan. Signerad, numrerad 37/270. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Jeanette Karsten, svensk bildkonstnär född 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:07:03
20/3 16:41:34